logo logo logo

zabiegi liftingujace olsztyn jadem weza kosmetyczkaSiła Jadu Węża. Zabieg ujędrniający i regenerujący.
Kosmetyczna alternatywa dla BOTOXU!

Zabieg rekomendowany dla skóry odwodnionej, przesuszonej, z widocznymi oznakami starzenia, pozbawionej elastyczności, wymagającej liftingu i odżywienia.

U wielu osób ostrzykiwanie botoksem budzi obawy i lęk przed skutkami ubocznymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opracowano alternatywne rozwiązanie, które zyskało ogromną rzeszę zwolenników, ceniących sobie rozwiązanie pochodzące z natury i nie ingerujące za pomocą igły.

Zabieg powstrzymuje efekt biologicznego i mechanicznego starzenia się skóry, poprzez blokadę skurczy nerwowo-mięśniowych.

Syn-Ake?

Innowacyjny trójpeptyd jest kosmetyczną alternatywą dla obstrzykiwania toksyną botulinową.

Argireline?

Heksapeptyd relaksuje mięśnie i redukuje zmarszczki mimiczne.

Kolagen Morski

Pogromca zmarszczek. Jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Jego ubytek w skórze powoduje powstawanie zmarszczek. U osób młodych synteza kolagenu w skórze przewyższa procesy degradacyjne, jednak po 40 roku życia zależność ta odwraca się i jest to praktycznie ostatni moment by zacząć uzupełniać jego niedobory.

 

Hydra Plus

Kompleks głęboko nawilżający skórę uzyskiwany z Kolagenu Morskiego. Intensywnie nawilża skórę, tworzy delikatny film zabezpieczający przed wysuszeniem.

 

Witaminy A, C i E

Działają odmładzająco, rewitalizująco i antyoksydacyjnie. Sprawiają, że skóra jest głęboko nawilżana i zregenerowana, poprawia się elastyczność, zmarszczki stają się mniej widoczne, następuje powstrzymanie efektu starzenia się skóry (Age Killing Effect).

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

AKTUALNOŚCI

Wspaniały prezent

  • Promocje
  • Konsultacja gratis
  • Oferta dla Firm
Cosmed, ul. Wilczyńskiego 25B, Tel. 89 5430 430