logo logo logo

masaze gabinet kosmetyczny olsztynMasaż relaksacyjny

Jeden z najczęściej stosowanych masaży. Jest zalecany osobom zestresowanym odczuwającym napięcie mięśniowo-nerwowe, po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym, a także tym wszystkim, którzy potrzebują chwili relaksu i odprężenia.

Sprzyja regeneracji sił i likwiduje efekty stresu nagromadzonego pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania m.in. bezsenności, nerwobóli, dolegliwości pleców, barków. Daje doskonałe efekty w łągodzeniu stanów nerwicowych, depresji.

Masaż wpływa pozytywnie na naszą psychikę, daje ukojenie i zmniejsza uczucie zmęczenia. Po zabiegu mamy uczucie lekkości i pełnej harmonii.

Masaż antycellulitowy

Intensywny, godzinny masaż z uzyciem olejów bogatych w substancje działające lipolitycznie i rozgrzewająco.

Zalecany dla osób z widocznym cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także jako zabieg profilaktyczny antycellulitowy.

Masaż wygładza nierówności, redukuje obwody ciała i zmniejsza cellulit. Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące

Spektakularne efekty osiągamy stosując masaż w serii od 6 do 12 zabiegów. Następnie efekty podtrzymujemy odpowiednią pielęgnacją ciała i zdrowym trybem życia. Masaż obejmuje kończyny dolne, pośladki oraz brzuch.

Drenaż limfatyczny

Manualny Drenaż Limfatyczny polega na stosowaniu technik przepychająco-tłoczących pozwalających na usprawnienie krążenia limfy.

Efekty działania drenażu limfatycznego

  • usprawnia krążenie limfy, zmniejsza zastoje limfatyczne. Oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia jego odporność.
  • pozwala likwidować obrzęki oraz uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Jest jedną z najbardziej popularnych metod walki z cellulitem oraz wspomaga procesy odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn.
  • W kosmetyce stosowany w celu oczyszczenia i stymulacji skóry twarzy, dekoltu oraz górnej części klatki piersiowej. Najczęściej dotyczy to zastoju limfy w górnej i środkowej części twarzy, okolicy oczodołów oraz fałdów wargowo-nosowych.
  • w chirurgii plastycznej, drenaż limfatyczny stosowany jest jako metoda rewitalizacyjna po zabiegach: liposukcji, plastyce powłok brzusznych oraz po liftingu twarzy.

Manualny drenaż limfatyczny twarzy

Forma masażu, polegająca na przywróceniu prawidłowej funkcji układu limfatycznego i krążenia w obrębie twarzy i szyji. Zalecany w leczeniu miejscowych obrzęków, oczyszczaniu skóry, profilaktyce zmarszczek, w stresie oraz ogólnym zmęczeniu twarzy.

Masaż leczniczy

(masaż leczniczy częściowy np. plecy, kręgosłup)

Jego celem jest leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu oraz likwidacja bólu poprzez wywoływanie odczynu miejscowego lub ogólnego. Masaż ten ma również na celu między innymi: zmniejszenie sztywności tkanek, napięcia i bólu mięśni oraz innych tkanek miękkich, migrenowego bólu głowy, bólów kręgosłupa i innych okolic. Leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu poprzez wykonywanie określonych zabiegów manualnych polegających na rozcieraniu głaskaniu i ugniataniu tkanek, oraz wykorzystaniu poizometrycznej relaksacji, mobilizacji, trakcji oraz terapii manualnej.

Masaż leczniczy szyi, ramion i barków

Zmniejsza lub znosi napięcie nerwowe, wspomaga korekcję wad postawy, przynosi ulgę i rozluźnienie spowodowane przez stres i zmęczenie. Często wiele godzin spędzonych przy biurku powoduje, że mięśnie karku stają się napięte powodując bóle głowy, szyi, uczucie rozdrażnienia i trudności z koncentracją. Masaż leczniczy w połączeniu z technikami aktywnej pracy z pacjentem (relaksacja poizometryczna) i masażem głębokim zwalcza dolegliwości bólowe, dając uczucie komfortu i zrelaksowania.

masaze olsztyn kosmetyczka

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

AKTUALNOŚCI

Wspaniały prezent

  • Promocje
  • Konsultacja gratis
  • Oferta dla Firm
Cosmed, ul. Wilczyńskiego 25B, Tel. 89 5430 430