logo logo logo

masaz kamieniami olsztyn masazystaMasaż gorącymi kamieniami

Technika masażu pochodząca z Dalekiego Wschodu, wykorzystywany jest bazaltowymi kamieniami podgrzewanych w gorącej łaźni.

Kamienie są różnego kształtu i wielkości, dzięki temu łatwo dopasowuje się je w trakcie masażu do poszczególnych partii ciała.

Masaż ten zwiększa poziom energii oraz likwiduje stres i niepokój.

Punktowy nacisk kamieni, połączony z ciepłym olejem aromatycznym rozszerza naczunia krwionośne, poprawiając krążenie krwi i niwelując zastoje limfatyczne.

Po masażu skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna.

Na koniec zabiegu używa się półszlachetnych kamieni.

Jest to rewelacyjny zabieg dla osób zestresowanych, wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych i stawowych.

Masaże egzotyczne ciała

Parafinowy dotykmasaz orientalny olsztyn masazysta

(zabieg relaksująco-wygładzający na ciało)

Zabieg relaksacyjno-wygładzający na skórę ciała. Składający się z peelingu całego ciała oraz 50 minutowego masażu ciała zapachową świecą. Oczyszczenie, wygładzenie, relaks i aromatoterapia w jednym zabiegu.

Zabieg aksamitna skóra

(peeling całego ciała z 30 minutowym masażem pleców)

Zabieg relaksujący z energetyzującym masażem częściowym ciała. Ułatwia oczyszczanie skóry, usuwając martwe komórki naskórka.

Rozluźnia i relaksuje mięśnie, poprawiając krążenie. Idealny zabieg dla zestresowanego i zmęczonego organizmu, pozbawionego energii i wigoru.

Parafinowy relaks pleców

(zabieg relaksująco-wygładzający na plecy)

Zabieg relaksacyjno-wygładzający na okolicę pleców, składający się z peelingu pleców, oraz 30 minutowego masażu pleców zapachową świecą.

Oczyszczenie, wygładzenie, relaks i aromatoterapia w jednym zabiegu.

Choco SPA

masaz czekolada olsztyn masazysta(masaż czekoladowy)

Zabieg czekoladowy z masażem. Pobudza wydzielanie endorfin ? hormonów szczęścia. Eliminuje stres, zmęczenie, wprowadza w świat dobroczynnych zapachów, dotyku, ciepła.

Poprawia wygląd skóry, nawilża, wygładza i uelastycznia.

Zapobiega procesom starzenia dzięki wysokiej zawartości flawonoidów, reguluje gospodarkę wodną, łagodzi napięcie przedmiesiączkowe.

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

AKTUALNOŚCI

Wspaniały prezent

  • Promocje
  • Konsultacja gratis
  • Oferta dla Firm
Cosmed, ul. Wilczyńskiego 25B, Tel. 89 5430 430