logo logo logo

Witam Państwa serdecznie!

Zapraszam Państwa w Świat Kosmetyki, Piękna i Subtelności.

Gabinet został otwarty w 1999r. z zamiłowania do urody. W miłym otoczeniu, wśród przyjemnych zapachów kosmetyków razem wyruszymy w pielęgnacyjną podróż przywracającą skórze blask. Pomogą nam w tym najnowocześniejsze rozwiązania światowej kosmetyki.

Gabinet składa się z kilku wydzielonych stref pielęgnacyjnych. Oddzielne pomieszczenia zabiegowe w klimatycznym wystroju kobiecych bibelotów sprzyjają intymnej atmosferze. Relaks i chwila odpoczynku od dnia codziennego są tu na wyciągniecie dłoni.

W świat kosmetyki wprowadziła mnie wybitna postać kosmetologii Pani Barbara Jaroszewska, a wcześniej zdobyta wiedza z dziedziny biologii, okazała się niezwykle cenna w wykonywaniu zawodu.

Od 15 lat zajmuję się kosmetyką profesjonalnie. W tym czasie odbyłam wiele szkoleń, warsztatów, sympozjów kosmetycznych potwierdzonych certyfikatami. Pracowałam na kosmetykach wielu światowych marek m.inn. Thalgo, Guinot, Gerard's, Isabelle Lancray, Germaine de Capuccini, Environ, Filorga i rodzimych firmach: Eris, Dermika, Bandi, Norel.

Kosmetyka jest moją pasją. Dzisiaj dzielę się z Państwem moją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi na przestrzeni lat. Ciągle poszukuje nowinek kosmetycznych by moje Klientki i Klienci mogli korzystać z dobrodziejstw kosmetyki, która na przestrzeni lat przyniosła wiele odkryć w formie innowacyjnych preparatów kosmetycznych, zabiegów i urządzeń, pozwalając nam wszystkim zachować skórę w dobrej kondycji na dłużej.

Dziękuję Państwu za zaufanie i sympatię, jakimi mnie obdarzacie, odwiedzając i korzystając z moich usług w gabinecie.

Zapraszam serdecznie do gabinetu.

Beata Tomasik
mgr biologii, dyplomowana kosmetyczka

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

AKTUALNOŚCI

Wspaniały prezent

  • Promocje
  • Konsultacja gratis
  • Oferta dla Firm
Cosmed, ul. Wilczyńskiego 25B, Tel. 89 5430 430