logo logo logo

Korekcja zmarszczek kosmetyczka olsztynPrzeciwstarzeniowa terapia skóry oparta na kwasie hialuronowym. Preparaty są przeznaczone do wykonywania zabiegów wypełniania zmarszczek, modelowania twarzy oraz mezoterapii skóry.

Zabiegi uzupełniają naturalny niedobór kwasu hialuronowego związany z procesem starzenia się skóry, zapewniając redukcję zmarszczek, modeling twarzy, długotrwałe nawilżenie skóry, zwiększenie napięcia naskórka, poprawę kolorytu skóry twarzy i ciała.

Produkty

Princess Filler stosowany w celu korekty umiarkowanych lub znacznych zmarszczek, fałdy noswo-wargowe oraz blizny. Wskazany do zwiększania objętości ust. To sterylny wypełniacz hialuronowy, daje długotrwałe efekty, powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd.

Princess Volume ? hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji w celu korekcji głębokich zmarszczek i fałdów, odtwarzania i zwiększania objętości, do korygowania konturu twarzy i wypełniania policzków. Wygładza zmarszczki oraz fałdy na twarzy i przywraca objętość skóry.

Princess Rich ? to nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. Uzupełnia kwas hialuronowy utracony w czasie procesu starzenia. Służy do wypełniania małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust, oraz nawilża odwodnioną skórę. Polepsza koloryt i elastyczność skóry.

Przeciwwskazania

  • ciąża, karmienie piersią
  • choroby układu odpornościowego
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
  • nie należy zażywać aspiryny i leków przeciwzapalnych na 3 dni przed zabiegiem

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zalecane jest unikanie ekspozycji skóry na słońcu, unikanie sauny, solarium oraz przebywania w niskich temperaturach (poniżej zera stopni C)

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

AKTUALNOŚCI

Wspaniały prezent

 • Promocje
 • Konsultacja gratis
 • Oferta dla Firm
Cosmed, ul. Wilczyńskiego 25B, Tel. 89 5430 430